Ładny rząd

Mamy taki ładny rząd i taki mądry tak mówią w tvn i gw to znaczy że to prawda ,inny punkt widzenia jest niedopuszczalny. Premier uśmiecha się do nas z bilbordów „wszystko będzie dobrze i żyje się coraz lepiej” zapomniał tylko dodać że dobrze dla niego i jego przydupasów. Ceny rosną jak skurwysyn ,elektronika droższa niż na zachodzie ,podatki w górę ,sprzedaje się majątek państwa ,zadłużenie państwa wybiło sufit ale wszystko jest dobrze jesteśmy w Unii i tak pierdolą od rana do wieczora tą propagandę rodem z PRL .Przez to twierdze że PO to najbardziej zakłamany rząd w historii, priorytet tego rządu to najpierw my potem unia a na końcu Polska.

Rząd tak zarządza PKP jakby chciał upadku tej firmy ,który normalny menadżer dzieli firmę na 66 podmiotów równych sobie i rządźcie się sami ,np. jedna firma zajmuje się oświetleniem druga sedesami ,przecież nie ma chuja we wsi zawsze w takim biurokratycznym bagnie będzie burdel ,no ale reformę przeprowadzili to znaczy że coś robią.
To samo jest ze służbą zdrowia zadłużyć maksymalnie a później sprzedać żydom, Polacy łykną każde wyjaśnienie (gówno) ładnie podane.
Ale jest dobrze, nie narzekać bo to passe ,jesteśmy teraz wśród przyjaciół Niemcy ,Rosja, jest takie Polskie przysłowie „Panie Boże chroń mnie od przyjaciół od wrogów obronie się sam” .
Od rusków kupujemy gaz z wspaniałą umową wynegocjowaną na chyba 20 lat tylko zapomnieli powiedzieć Polskiemu społeczeństwu że płacimy za ten gaz drożej niż Niemcy .
Polska nie ma strategicznego przemysłu w który idą wszystkie siły państwa u nas się tylko sprzedaje to co wyprodukował Niemiec albo Chińczyk taka strategia na dłuższą metę doprowadzi do upadku i oto chodzi Niemcom ,którzy mają w Polsce oko. 70% rynku mediów w Polsce a każdy rząd który będzie im bruździł zgnoją , Polska będzie idealny rynkiem zbytu bo nie ma żadnej wizji.
Obecne Polska jest w sytuacji która kojarzy mi się z XVIII wiekiem ,liberum veto i ślepe zapatrzenie na zachód jak to się skończyło to każdy wie a ten kto nie wie niech spierdala na drzewo prostować banany.

Nie ma wolność słowa ,napiszcie o jakiejś narodowej partii (Bóg,honor,ojczyzna) albo na żyda jakiś niepochlebny artykuł (nie wiem czy ktokolwiek wyda takie artykuły) , odrazu nagonka od żyda Michnika i innych światłych mediów .
Jaki Polacy mają problem z patriotyzmem ,czemu uważane to jest za obciach podczas gdy w USA jest się z tego dumnym u nas ośmiesza,kiedyś byliśmy wielcy a teraz po komunie skundleni jak psy .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s